מרפאת שיניים בתל אביב יפו

הלבנת שיניים בטוחה

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניברסיטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental


הלבנת שיניים בטוחה

 
מי מאתנו לא נתקל בפרסומות וברחבי הרשתות החברתיות באותן השיניים הלבנות והמבריקות,  החיוך המושלם שכולנו שואפים אליו. קיימות בשוק שלל שיטות שכל אחד מאתנו יכול לרכוש באופן עצמאי, אך כל אותן אלו השיטות יכולות גם להזיק לעתיד בריאות השן שלנו, האם זה שווה? ברור לא. בריאות היא מעל הכל! איך אפשר להגיע לשיניים לבנות ומבריקות ועם זאת לשמור על בריאותנו? הלבנת שיניים בטוחה. 

בואו נראה איך עושים את זה נכון.

קודם כל, מהי הלבנת שיניים?
הלבנת שיניים היא תהליך שדרכו חודר חומר כימי אל תוך השן ומפרק את הפיגמנטים של הצבע (הפיגמנטים הצהובים) ואז השן נראית לבנה יותר.

איך עושים הלבנת שיניים ?
להלבנת שיניים יש הרבה שיטות. חלקן רפואיות – הלבנת שיניים בטוחה ורובם מסחריות.

השיטות הרפואיות-
הלבנת שיניים ביתית:

 צוות המרפאה יחד עם טכנאי השיניים שלנו בונים לכם סדים מסיליקון בהתאמה אישית לפי מידת השיניים שלכם, מקבלים ערכה של מזרקים עם חומר להלבנת השיניים, בבית אתם מזריקים על הסד את החומר ומרכיבים אותו על השיניים.

השיטה בריאה ויעילה אך חסרונה הוא שהיא לוקחת לא מעט זמן.. 3-4 שבועות להשלמת התהליך. אך עם האטיות נמצאה גם היעילות, ההלבנה הביתית נעשית באופן עצמאי, אתם שולטים בהלבנה ומחליטים לעצור במידה והגעתם ללובן הרצוי או לא התחברתם לשיטה. [כמובן שאנחנו לצידכם לאורך כל הדרך 😉 

מתאים לכם? התקשרו עכשיו: 0772-177771

הלבנה בלייזר: 

 הלייזר הוא בעצם לד המזרז את חדירת חומר ההלבנה אל תוך השן וניתן לראות תוצאות כבר תוך 20-40 דק'. כמובן תלוי מהו סוג החומר שעובדים איתו, ועוצמת הלד. השיטה יעילה ומהירה, יחד עם זאת אין לגוף זמן תגובה, זאת אומרת מנגד להלבנה הביתית אי אפשר לעצור באמצע. בנוסף בסוף התהליך יכולה להיות רגישות מסוימת/כאב, אך לרוב אין. מאוד אינדיבידואלי -משתנה מאדם לאדם .
אצלנו במרפאה התחדשנו במכשור החדיש ביותר להלבנת שיניים, לייזר בגלי עוצמה שונים אשר גורם לחומר ההלבנה לחדור עמוק אל תוך השן ולהלבין אותה מהשורש. התוצאות פשוט מדהימות. זה לא הלבנה שטחית, עם המכשור הזה רואים את הלבן עמוק בפנים בתוך השן וזה הכי יפה. שימו לב שהחומרים שאנחנו משתמשים בהם במרפאה להלבנת שיניים הם חומרים אקולוגים.

מתאים לכם? התקשרו עכשיו: 0772-177771

השיטה המשולבת: המומלצת ביותר

היא משלבת בין 2 השיטות הראשונות ובכך מפחיתה את חסרונותיהן. 

מתחילים בהלבנה במרפאה בלד (לייזר), בעוצמה עדינה ולא עוצמתית מדי, שאר התהליך הוא באופן עצמאי עם הערכה הביתית (סדים המותאמים אישית). כיום פיתחנו שיטה חדשה לתחזוקת ההלבנה בבית ע"י סטריפים שמדביקים לשיניים. שיטה מאוד נוחה ובטוחה, לא צריך להתעסק עם סדים או חומר הלבנה שיכול לדלוף. גם שיטה מהירה, חומר ההלבנה בא במגע ישיר וממוקד עם האזור שאותו אנחנו רוצים להלבין. 

התוצאות מדהימות ומשמרות לטווח הארוך. וגם פה אתם שולטים בעד כמה הן יהיו לבנות ומתי לחדש את החיוך המבריק שלכם. בעזרת הערכה הביתית שרכשתם אתם מחליטים מתי ואם לחזק את ההלבנה, כל חודש ,לפני אירוע או מתי שרק בא לכם. אנחנו מאוד מאמינים בה והיא האהובה עלינו. והיא עומדת בכל הסטנדרטים של הלבנת שיניים בטוחה. 

מתאים לכם? התקשרו עכשיו: 0772-177771

מה עם הלבנות השיניים המסחריות הנמכרות בפארמים וברשת?
ברובן מסחריות ולא רפואיות. אין עליהן מספיק מחקר או בכלל מעקב לגבי איך הן משפיעות על השיניים שלנו בטווח הרחוק.
"זה עובד ניסיתי ויצא מדהים" כן , זה אכן עובד, אחרת זה לא היה נמכר. יחד עם זאת הנזק לבריאות השיניים שלנו לטווח הארוך הוא הסכנה! חומר ההלבנה ילבין את השיניים ובאותו זמן יהרוס את שכבת האמייל (השכבה החיצונית של השן) ואז השיניים מצהיבות בצורה הרבה יותר גרועה מאי פעם. והחדשות הקצת יותר רעות הן- אי אפשר לתקן נזק כזה.

אז חברים כן זה מושך החיוך המושלם שמוצג לפניכם, אך אל תתפתו לכל השיטות/משחות המסחריות למיניהם. מדובר בבריאות, בחיוך ובאיכות חיים שלנו. היצמדו לשיטות המקובלות והרפואיות ואל תשכחו שבשיטות אלו הצוות הרפואי של המרפאה תמיד איתכם! עוקבים אחרי כל שינוי ואחראים לכל תוצאה.

תעשו את זה נכון .. אם כבר הלבנת שיניים אז הלבנת שיניים בטוחה.

אנחנו כאן כדי לייעץ לכם על השיטה המומלצת עבורכם בהתאמה אישית ובהתאם לכיס.
נשמח לענות ולסייע לכם בכל שאלה. צוות המרפאה לשירותכם.

צפו בסרטון  ⬇️⬇️⬇️

הלבנת שיניים בטוחה רק במרפאת שיניים גפאלי DanteDental

dentist yafo

שאלות נפוצות:

  • כמה זמן מחזיקה ההלבנה?
    תשובה: לבנת שיניים מחזיקה בין חצי שנה לשנתיים.
  • האם הלייזר מסוכן לשיניים?
    תשובה: הטכנולוגיה בטוחה לגמרי. הציוד שלנו נבדק תחת פיקוח מחמיר ביותר. אנחנו עושים זאת כבר מעל 10 שנים ותמיד משתדלים להיות מעודכנים ולהציע את הטוב ביותר.
  • כל כמה זמן אפשר לעשות הלבנת שיניים בצורה בטוחה?
    תשובה: זה לגמרי אינדיבידואלי. בכללי הלבנת שיניים מחזיקה בין חצי שנה לשנתיים. ההמלצה שלנו היא להשתמש בערכת תחזוקה ביתית שתאריך לכם את התוצאות ותהנו יותר זמן בלי שתצטרכו לחזור לרופא.
  •  

יש לכם עוד שאלות? דברו איתנו בטלפון: 0772-177771
או התייעצו אותנו דרך הוואטסאפ בסלולרי: 0525-861668

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

[kkratings]
דילוג לתוכן