רופא שיניים, איך בוחרים?

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
תת התמחות באוניברסיטת תל-אביב. תואר רופא שיניים מעודכן.

פעם, היה אולי רופא שיניים אחד בשכונה, מרפאה קטנה רופא שיניים יחיד שכולם הולכים אליו ומטפלים אצלו. פעם זה הספיק כי גם לא הייתה הרבה מודעות לטיפולי שיניים. רופא שיניים היה בעיקר בשביל לעקור שיניים. המצב היום השתנה, בעצם כבר מזמן, המודעות עלתה באופן משמעותי, והשיניים קיבלו תשומת לב שונה..
הדרישה לטיפולי שיניים גברה, אנשים כבר לא רוצה לעקור שיניים. רוצים לטפל ולשמור אותם. ולא רק לשמור אלא גם לטפח אותן דרך כל מיני סוגים של טיפולים אסתטיים כגון ציפוי שיניים, כתרים וגם יישור שיניים.
מכאן נהיה צורך ביותר ויותר רופאי שיניים שיתנו מענה לכל הדרישות הללו. אין ספק שהיום השוק כבר מוצף ברופאי שיניים והגענו לשלב שבו קשה כבר להחליט לאן ללכת. אז אנחנו כאן בשביל לעזור לכם ולתת טיפים איך לבחור רופא שיניים!

התייעצו איתנו. התקשרו: 0772-177771

 אז איך אפשר לבחור רופא שיניים טוב?

לפי מיקום? לפי מחיר? לפי ותק? לפי תעודות? לפי גודל המרפאה או כמה שהמרפאה מרשימה? לפי כמות הלקוחות בחדר ההמתנה? לפי פירסומים? לפי המלצות? ויש עוד עשרות קריטריונים שלפיהם אפשר לבחור רופא שיניים. השאלה מה הקריטריון המשמעותי ביותר?

מחיר:

ייתכן שנמצא את הזול ביותר, והזול יעלה לנו ביוקר, כי זול לא יכול להיות גם איכותי אז לפי מחיר לא כדאי לבחור.

מיקום:

ייתכן דווקא שהטוב ביותר נמצא מחוץ לשכונה או להפך בפירפריה מחוץ לצפיפות של המרכז. רופא טוב יכול להיות בכל מקום. זה שאנחנו חושבים שרופא שיניים בתל אביב טוב יותר מרופא שיניים בעכו לא אומר שזה נכון. המיקום לא קובע כלום.

ותק רופא שיניים:

יכול להיות שנקלע. יחד עם זאת יש רופאים צעירים שמפגינים ידע וכישרון שלא מבייש רופאים ותקים. בנוסף, רפואת השיניים היום מתקדמת בקצב מהיר מאוד ובכללי רופאים צעירים הם יותר מעודכנים. אז עניין הותק כאן פחות משחק תפקיד.

גודל המרפאה:

הרי רופא שהוא לא מספיק טוב לא ישקיע במרפאה גדולה ומתקדמת. זה ממש לא נכון! יש הרבה רופאים חסרי ידע וחסרי ניסיון שיש להם מרפאות גדולות ומרשימות כי ההורים השקיעו בהם או כי היה להם כסף בצד. פשוט מוכרים הצגה טובה ואנשים אוהבים הצגות. האם זה אומר שהם מספיק טובים? בהחלט לא. יש מצב שהרופא במרפאה הקטנה הרבה יותר מנוסה, מקצועי, איכפתי ואישי.

פירסומות :

זה שהרופא מופיע על שלטי חוצות או על אוטובוסים לא אומר שהוא רופא טוב. ייתכן שכן. אבל גם ייתכן שזה כלום חוץ מאשליה.

תעודות רופא שיניים:

זה שיש לרופא עשרות תעודות תלויות על קירות המרפאה עדיין לא אומר שהוא מומחה! הניסיון בשטח זה מה שקובע. ואיך נדע שלרופא יש מספיק ניסיון? לא פשוט..

 המלצות:

כן המלצות ממטופלים שהיו אצל אותו רופא יכולות להעיד אם הרופא מספיק טוב או לא. יחד עם זאת טיפול הוא חוויה אישית, כל אחד מאיתנו חווה דברים באופן שונה. אז מה שלי נוח ונעים יכול להיות מלחיץ וכואב בשבילך. אל תשכו גם שסף הכאב שונה מאדם לאדם אז בסוף זה מאוד אינדיבדואלי.

התייעצו איתנו 0772-177771

סיבכנו אתכם, נכון?

אל תדאגו אנחנו כאן בשביל לעזור לא בשביל לסבך.
רק היה חשוב שנדבר על הכל לפני שאנחנו ניגשים לעניין.

איך בוחרים רופא שיניים נכון?

לפני שאנחנו בוחרים ברופא כרופא צריך לבחון אותו כאדם!
אל תשכחו:

כשאנחנו פונים לרופא, כל רופא, אנחנו מצפים לחמלה ולאמפטיות שלו יותר מאשר למקצועיות שלו.

אז תחשבו לפני הכל שיהיה בנאדם. אחד כזה שמתייחס יפה, סבלני, איכפתי, עדין ומתחשב.
בשלב שני צריך לבחון אותו בהיבט המקצועי.

איך נדע שהוא מקצועי מספיק?

הרי אין רופא שלא טעה אף פעם, רופאים הם גם בני אדם וקורה שטועים. לכל רופא יש מקרים מוצלחים יותר או מוצלחים פחות.
יחד עם זאת מה שהופך את הרופא למקצועי בעיני הוא:
האחריות שלו כלפי המטופל שלו וכלפי העבודה שלו.
רופא מקצועי אף פעם לא יפקיר את הלקוח שלו. רופא מקצועי אף פעם לא יתנער מאחריות על העבודה שלו. תמיד ידאג להיות זמין ללקוחות שלו ויתן מענה וגם נשאר איתם במעקב. זה רופא  השיניים שצריך לבחור.
אנחנו במרפאת שיניים גפאליDanteDental משתדלים מאוד לעמוד בציפיות, הפרגונים הרבים שאנחנו מקבלים מהלקוחות שלנו מעידים על כך שאנחנו בדרך הנכונה. חפשו אותנו בגוגל מרפאת שיניים גפאלי DanteDental ותקראו חוות דעת על המרפאה. נשמח גם שתבואו לבדיקת היכרות ללא עלות וללא התחייבות. בכיף ובאהבה לשירותכם.
מזכירים לכם שהמרפאה זמינה 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים לשירותכם
דאנטה 2 תל אביב יפו >>>  טלפון: 0772-177771
dentist yafo

ביקורות והמלצות אפשר לקרוא בגוגל:

האם המידע בדף זה עזר לכם? תנו דירוג כאן למטה ⬇️⬇️⬇️
dentist tel aviv

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך:

ד"ר גפאלי חאלד

חניכיים מדממות טיפול

בהמשך למאמר הקודם על חניכיים מדממות, דיברנו על המחלה השקטה: מחלת חניכיים. דיברנו על הגורם הראשי לדימום בחניכיים שהוא רובד החיידקים וציינו עוד

קרא עוד »
יצירת קשר
דילוג לתוכן