מרפאת שיניים בתל אביב יפו

איך לבחור רופא שיניים?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

פעם, היה אולי רופא שיניים אחד בשכונה, מרפאה קטנה רופא יחיד שכולם הולכים אליו ומטפלים אצלו. פעם זה הספיק כי גם לא הייתה הרבה מודעות לטיפולי שיניים. רופא שיניים היה בעיקר בשביל לעקור שיניים. המצב היום השתנה. המודעות עלתה באופן משמעותי, כבר מזמן. והדרישה לטיפולי שיניים גברה, אנשים כבר לא רוצה לעקור שיניים. רוצים לטפל ולשמור אותם. ולא רק לשמור אלא גם לטפח דרך כל מיני סוגים של טיפולים אסתטיים כגון ציפוי שיניים, כתרים וגם יישור שיניים. ומכאן נהיה צורך ביותר ויותר רופאי שיניים שיתנו מענה לכל הדרישות הללו. אין ספק שהיום השוק כבר מוצף ברופאי שיניים והגענו לשלב שבו קשה כבר להחליט לאן ללכת. אז אנחנו כאן בשביל לעזור איך לבחור רופא שיניים!
 
 
 אז איך אפשר לבחור רופא שיניים טוב?
לפי מיקום? לפי מחיר? לפי ותק? לפי תעודות? לפי גודל המרפאה או כמה שהמרפאה מרשימה? לפי כמות הלקוחות בחדר ההמתנה? לפי פירסומים? לפי המלצות? ויש עוד עשרות קריטריונים שלפיהם אפשר לבחור רופא שיניים. השאלה מה הקריטריון המשמעותי ביותר?
 
אם נבחר לפי מחיר, ייתכן שנמצא את הזול ביותר, והזול יעלה לנו ביוקר, כי זול לא יכול להיות גם איכותי אז לפי מחיר לא כדאי לבחור.
אם נבחר לפי מיקום, ייתכן דווקא שהטוב ביותר נמצא מחוץ לשכונה או להפך בפירפריה מחוץ לצפיפות של המרכז. רופא טוב יכול להיות בכל מקום. זה שאנחנו חושבים שרופא שיניים בתל אביב טוב יותר מרופא שיניים בעכו לא אומר שזה נכון. המיקום לא קובע כלום.
אם נבחר לפי ותק, יכול להיות שנקלע. יחד עם זאת יש רופאים צעירים שמפגינים ידע וכישרון שלא מבייש רופאים ותקים. בנוסף, רפואת השיניים היום מתקדמת בקצב מהיר מאוד ובכללי רופאים צעירים הם יותר מעודכנים. אז עניין הותק כאן פחות משחק תפקיד.
אם נבחר לפי גודל המרפאה, הרי רופא שהוא לא מספיק טוב לא ישקיע במרפאה גדולה ומתקדמת. זה ממש לא נכון! יש הרבה רופאים חסרי ידע וחסרי ניסיון שיש להם מרפאות גדולות ומרשימות כי ההורים השקיעו בהם או כי היה להם כסף בצד. פשוט מוכרים הצגה טובה ואנשים אוהבים הצגות. האם זה אומר שהם מספיק טובים? בהחלט לא. יש מצב שהרופא במרפאה הקטנה הרבה יותר מנוסה, מקצועי, איכפתי ואישי.
כנ״ל אם נבחר לפי פירסומים. זה שהרופא מופיע על שלטי חוצות או על אוטובוסים לא אומר שהוא רופא טוב. ייתכן שכן. אבל גם ייתכן שזה כלום חוץ מאשליה.
 
אז אולי לפי תעודות? זה שיש לרופא עשרות תעודות תלויות על קירות המרפאה עדיין לא אומר שהוא מומחה! הניסיון בשטח זה מה שקובע. ואיך נדע שלרופא יש מספיק ניסיון? לא פשוט.. אולי לפי המלצות? כן המלצות ממטופלים שהיו אצל אותו רופא יכולות להעיד אם הרופא מספיק טוב או לא. יחד עם זאת טיפול הוא חוויה אישית, כל אחד מאיתנו חווה דברים באופן שונה. אז מה שלי נוח ונעים יכול להיות מלחיץ וכואב בשבילך. אל תשכו גם שסף הכאב שונה מאדם לאדם אז בסוף זה מאוד אינדיבדואלי.
סיבכנו אתכם נכון? אל תדאגו אנחנו כאן בשביל לעזור לא בשביל לסבך. רק היה חשוב שנדבר על הכל לפני שאנחנו ניגשים לעניין.
 
 
אז איך בוחרים רופא שיניים נכון?
לפני שאנחנו בוחרים ברופא כרופא צריך לבחון אותו כאדם. אל תשכחו כשאנחנו פונים לרופא, כל רופא, אנחנו מצפים לחמלה ולאמפטיות שלו יותר מאשר למקצועיות שלו. אז תחשבו לפני הכל שיהיה בנאדם. אחד כזה שמתייחס יפה, סבלני, איכפתי, עדין ומתחשב. 
בשלב שני צריך לבחון אותו בהיבט המקצועי. איך נדע שהוא מקצועי מספיק? הרי אין רופא שלא טעה אף פעם, רופאים הם גם בני אדם וקורה שטועים. לכל רופא יש מקרים מוצלחים יותר או מוצלחים פחות. יחד עם זאת מה שהופך את הרופא למקצועי בעיני זה האחריות שלו כלפי המטופל שלו וכלפי העבודה שלו. רופא מקצועי אף פעם לא יפקיר את הלקוח שלו. רופא מקצועי אף פעם לא יתנער מאחריות על העבודה שלו. תמיד ידאג להיות זמין ללקוחות שלו ויתן מענה וגם נשאר איתם במעקב. זה רופא  השיניים שצריך לבחור.
 
אנחנו ב-DanteDental משתדלים מאוד לעמוד בציפיות, הפרגונים הרבים שאנחנו מקבלים מהלקוחות שלנו מעידים על כך שאנחנו בדרך הנכונה. חפשו אותנו בגוגל דוקטור גפאלי DanteDental ותקראו מאות חוות דעת על המרפאה. נשמח גם שתבואו לבדיקת היכרות ללא עלות וללא התחייבות. בכיף ובאהבה לשירותכם.
 
dentist yafo
 
מזכירים לכם שהמרפאה זמינה 24 שעות ביממה
כולל שבתות וחגים לשירותכם
דאנטה 2 תל אביב יפו
0772177771
dentist tel aviv

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

איך לבחור רופא שיניים?
5 (99.97%) 1400 vote[s]
דילוג לתוכן