מרפאת שיניים בתל אביב יפו

שירות, איכות או מחיר? איך בוחרים רופא שיניים

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

לפני כמה ימים גלשתי בפייסבוק, ראיתי פוסט מעניין. פוסט אשר גרם לי לחשוב הרבה על רמת השירות כאן אצלנו בעיר או בארץ בכלל. הרי תופעה זו של נותני שירות עצבניים, ולא נעימים, נותני שירות שלא ממש שירותיים היינה תופעה די שכיחה לפחות כאן במרכז ואני פוגש את זה די הרבה ביום יום. אני גם יכול להבין את זה, אנשים קשה להם, עובדים ועובדים ובקושי מצליחים לשרוד את החודש ולהתפרנס. אז איך יעבדו בכיף? המצב לא קל לאף אחד.

ובכל זאת אני לא יכול להגיד שזה בסדר, אני כל כך הרגשתי את התסכול בפוסט עד כדי כך שהייתי רוצה להיות שם באותו רגע, רק בשביל לערוך חוויה מתקנת! באמת, אנשים לא מבינים כמה יפה זה לתת שירות טוב, כמה אהבה אפשר לתת וכמה אהבה אפשר לקבל! עזבו את הקטע הכלכלי, עשירים כבר לא נהיה אבל תאמינו לי שאותי שירות טוב כל כך ממלא שכסף כבר לא משנה. ברור שכסף זה נחוץ ואי אפשר לעבוד בחינם אבל הרבה אנשים מפספסים שכסף זה לא המטרה, אנחנו כאן בשביל לעזור, לתמוך ולעשות טוב לאחרים, אנשים אוהבים ומעריכים אותנו בשביל זה, כסף זה רק התוצאה!

אני משתדל להיות עסק לדוגמה, אני תמיד מדגיש זאת לעובדים אצלי במרפאה: להתחבר ללקוחות, להקשיב להם, לעזור לתמוך ולעודד, הכל רק שיהיה להם טוב בזמן שהם אצלנו. זה יותר חשוב אפילו מהטיפול עצמו.

אנשים פונים לאנושיות שברופא לפני שהם פונים למקצועיות שלו!

זה שלעסק יש סחורה איכותית, והחנות נראית פצצה אבל היחס זוועה, לא ממש ימשוך אנשים לקנות משם. זה בדיוק כמו במסעדות, אתם חושבים שאנשים הולכים לאכול במסעדה רק בגלל שהאוכל טוב? או בגלל שהמסעדה מעוצבת יפה? אנשים הולכים למסעדות בשביל החוויה, בשביל היחס בשביל השירות והנוחות. תחשבו שהלכם למסעדה היוקרתית ביותר עם אוכל שף שאין כמוהו אבל השירות היה זוועתי, הייתם נהנים שם?! ברור שלא.

לצערי הרבה נותני שירות מפספסים את הקטע הזה, נותנים דגש ומשקיעים בהכל חוץ מהשירות. הם צריכים להבין ששירות זה לפני הכל ושם צריך להשקיע הכי הרבה.

אצלי במרפאה, אני מפעיל שירות מוקד חירום 24 שעות ביממה, בשביל מטרה זו אני מעסיק אצלי שני רופאים שעוזרים לי לתת את השירות הטוב ביותר. האמת אין הרבה פניות בלילה, פעם כל כמה ימים. אז להגיד לכם שזה משתלם לי להוציא 2 משכורות רק בשביל לתפעל את השירות הזה? לא ממש אבל זה השירות שאני נותן, אני רוצה שהמטופלים שלי יהיו בטוחים ושקטים שאנחנו שם בשביליהם בכל זמן שיצטרכו, תמיד יש עם מי לדבר ותמיד יש מי שיקבל, ידאג ויטפל. והתגובות שאני מקבל, האהבה וההערכה זה הרווח האמיתי שלי. אני מאושר בכל רגע שאני מצליח להקל את הסבל של האחר או להחזיר לו את החיוך לפנים. זה שווה הכל.

בקיצור חברים, לא רוצה להרחיב יותר מדי, כתבתי פוסט זה כי הרגשתי שזה חשוב להדגיש את העניין מצד אחד, ומצד שני כהזדהות עם התופעה ועם אלה שעברו חוויות לא נעימות.

בנוסף מקווה שכמה מנותני השירותים יקראו את הפוסט הזה וזה ישנה משהו בחשיבה שלהם. המצב הזה חייב להשתנות מתישהו. זה מתחיל מאצלי ומאצלך ומאצל כל אחד מאיתנו. תחשבו על האהבה, אל תחשבו על כסף, כסף יבוא בסוף, מה שמגיע מגיע.

dentist yafo

יש לכם שאלות? דברו איתנו
טלפון: 0772-177771
וואטסאפ: 0525-861668

לשירותכם בכיף ובאהבה, רופא שיניים גפאלי תל אביב / מרפאת השיניים DanteDental

 

שיתוף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

[kkratings]
דילוג לתוכן