מרפאת שיניים בתל אביב יפו

השתלות שיניים ביום אחד!

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

השתולת שיניים ביום אחד, האם זה באמת אפשרי טוב ובריא או שזה סתם מיתוס שיווקי?!

העולם היום השתנה, הדרישה לפתרונות מהירים לכל בעיה הולכת וגוברת, גם כשזה קשור לרפואה, לרפואת שיניים בפרט. מטופלים דורשים מקסימום תוצאות במינימום זמן גם אם זה טיפול מורכב שדורש לא מעט זמן. פשוט אין לאף אחד סבלנות במיוחד שטיפול שיניים זה לא טיפול נעים. מטופלים דורשים שיניים יפות וחיוך מושלם עכשיו ומיד, ואם הרופא הזה לא ייתן להם פתרון, הם ילכו לאחר שכן יגשים להם את המשאלה. מכאן צץ הרעיון של השתלות שיניים ביום אחד. ולא רק השתלות שיניים אלא מגוון רחב של טיפולים משקמים וטיפולים אסתטיים שאפשר לבצע אותם ביום אחד. את הדרישה הזאת אפשר להבין. ופתרונות כאלה מהירים אפשר למצוא. כן זה אפשרי, אפשר לעשות השתלות שיניים ביום אחד.

השאלה שנשאלת היא האם זה באמת בריא, טוב ומוצלח?
כאן צריך לעצור לרגע ולחשוב מנקודת מבט רפואית נטו. גוף האדם הוא מכונה מדהימה, מכונה שמסוגלת להתמודד כמעט עם הכל.  יכול להתמודד עם זיהומים וחיידקים וגם וירוסים ומחלות למיניהם. כשמדובר בהשתלות שיניים אנחנו מדברים על רמת סטריליות גבוהה מאוד. אז אם הגוף יכול להתמודד עם הרע ביותר הוא בטח יכול גם להתמודד עם הטוב. אז מבחינה טכנית אין בזה שום בעיה. אפשר לבצע ואין בזה שום נזק או סיכון בריאותי.

 
יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שגוף האדם הוא לא רק מכונה שמבצעת תפקידים, לא מדברים כאן על רובוט חסר רגשות. יש קשר הדוק בין התפקוד הפיזיולוגי של גוף האדם לבין התפקוד הנפשי. ואם נחשוב על זה קצת נראה שתהליך כזה מכניס את הגוף להרבה סטרס. יש כאלה שיתמודדו טוב מאוד עם הסטרס הזה, במיוחד אנשים צעירים ואנשים בריאים. ויש כאלה שפחות, עד לרמה של כישלון חלקי או טוטלי של השתלות השיניים.
 
תחשבו שגוף האדם הוא לא בית שצריך לשפץ!
בית אפשר לשפץ ביום אחד, להכניס הרבה בעלי מקצוע ולעבוד בכל הכוח עד להשלמת העבודה ויום למחרת כבר להנות מהשיפוץ. גוף האדם חייב זמן תגובה, זמן בכדי לעקל את השינויים שבוצעו. אם זה ברמת שתלים בודדים, אין בעיה הגוף יתמודד יפה. אבל השתלות שיניים לפה שלם, להתעורר אחרי ניתוח על מציאות שונה לגמרי זה הרבה מדי סטרס לגוף והתוצאות לא מבטיחות.
 
לסיכום, השתלות שיניים ביום אחד זה טיפול אפשרי במיוחד לאנשים צעירים ואנשים בריאים. מומלץ וטוב? פחות מאמין. מעדיף שזה יישאר בגדר טרנד שיווקי כי מבחינה רפואית לגוף, זה מרגיש פחות נכון.
 

צפו בסרטון ⬇️⬇️⬇️

מתלבטים? לא יודעים איך לעשות זאת נכון? דברו איתנו אנחנו נענה לכם על הכל וגם נדאג לכם לטיפול הטוב והבריא ביותר. תגיעו לבדיקה וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. נשמח לעזור באהבה

מרפאת שיניים גפאלי תל אביב יפו DanteDental
implant

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

השתלות שיניים ביום אחד!
5 (99.98%) 1134 vote[s]
דילוג לתוכן