מרפאת שיניים בתל אביב יפו

השתלת שיניים או טיפול שורש?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

התלבטות לא קלה שאנחנו פוגשים ביום יום בין לקוחותינו. תמיד תוהים האם עדיף לטפל בשן או פשוט לעקור ולעשות השתלת שיניים? יש כאלה שאומרים שעדיף לטפל ולא לעקור שיניים כי אין כמו שן טבעית. ויש כאלה שאמרים עדיף לעקור ולהתפטר מהכאב ואז לעשות השתלת שיניים. הדעות מאוד חלוקות בנושא זה. והמטופלים הולכים לאיבוד לא יודעים למי להקשיב.

היום הגיעה אלינו מטופלת חדשה שהייתה  אצל רופא אחר, ובאה אלינו לחוות דעת נוספת. הרופא שהייתה אצלו אמר לה שהשן אבודה וצריך לעקורה אותה ולעשות השתלת שיניים! היא לא רוצה לאבד את השן אז באה לשמוע עוד חוות דעת. אתם בטח תוהים מה הייתה הדעה שלנו?! האמת אנחנו תמיד בעד גישה שמרנית. נכון שבזמננו השתלת שיניים תפסה תאוצה חזקה מאוד ברפואת השיניים המודרנית, ולכל בעיה בשיניים ממליצים על עיקרה והשתלות שיניים כי השתל מחזיק יותר זמן ואחוזי ההצלחה גבוהים מאוד. יחד עם זאת אנחנו עדיין חושבים ששימור שן טבעית הוא בעדיפות ראשונה.. צריכים לנסות הכל לפני שמחליטים לעקור שן טבעית. ורק אם המצב באמת אבוד ובלתי הפיך אז לבצע עקירה והשתלת שיניים.

implant

ובחזרה למקרה של היום, אחרי בדיקה מעמיקה וצילומים ראינו שבמקום עקירה אפשר לבצע חידוש טיפול שורש, ואז הדלקת תיספג ובצורה הזאת מצליחים להציל שן טבעית. נכון שזה כרוך בפגישות מרובות, גם העלות לא זניחה כי בכללי מומחה צריך לבצע טיפול כזה בשביל להגדיל את סיכויי ההצלחה אבל בסופו של תהליך מקבלים שן בריאה, יפה ומתפקדת וזה כבר שווה הכל.

אז כשזה מגיע לבריאות השיניים שלכם, תעצרו רגע, תחשבו טוב, תהיו סבלנים ותעשו את מה שצריך לעשות. שן טבעית שנעקרה אין לה תחליף! נכון השתלת שיניים נחשבת לתחליף מצוין לשן שאבדה אבל אין יותר טוב משן טבעית, עבודה של אלוהים 🙂 אם יש לכם התלבטות כזאת, תיצרו קשר איתנו, אנחנו נייעץ לכם. ואם באמת אין ברירה אלא לעקור אז נדאג לכם גם להשתלת שיניים איכותית כבר באותה פגישה של העקירה ככה שלא תיתקעו בלי שן!

צפו בסרטון ⬇️⬇️⬇️
 

המרפאה שלנו עובדת 24 שעות ביממה
מוזמנים ליצור קשר בכל זמן
לשירותכם באהבה מרפאת שיניים גפאלי
DanteDental

dentist yafo

dental implant

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

[kkratings]
דילוג לתוכן