מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים בכיף, יש כזה דבר!?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון

אנחנו מרפאת שיניים "DanteDental" אומרים כן זה אפשרי… לא רק שזה אפשרי, ככה זה חייב להיות.

אנו מבינים שלהרבה אנשים יש חרדות מרופאי שיניים, מזריקות, רק לשמוע את המילה מרפאת שיניים מבהילה אותם! חוויה לא פשוטה בשביל הרבה מאיתנו, אבל הכל עניין של גישה..

במרפאת שיניים שלנו אנו מקדישים כמעט שעה לכל מטופל, ובזמן הזה הוא במרכז העניינים, הוא המלך,  הכל לפי הקצב שלו, לפי הנוחות שלו, בלי להלחיץ, בלי לזרז או לדחוף דברים. גם אם זה דורש מאיתנו סתם לשבת לנהל שיחה לפני טיפול, גם אם זה דורש הפסקות רבות במהלך הטיפול,

תרצו לשיר ? תשירו..

תרצו לשחק בנייד? שחקו..

תרצו לבכות? תבכו…

אנחנו שם לצידכם ובשבילכם עד שתרגישו מוכנים לעשות את הטיפול.

סבלנות זה שם המשחק ואנחנו מרפאת שיניים DanteDental מודעים לזה ונותנים לזה את מיטב תשומת הלב. גישה זו מורידה הרבה לחץ נפשי אצל המטופל, וגורמת לפתיחות ונכונות לביצוע טיפול שיניים בכיף ובלב שלם. מהניסיון שלנו זה עובד נפלא, אנשים עם חרדות קשות שחיפשו מרפאת שיניים , הגיעו אלינו והצליחו לעבור אצלנו טיפולים מורכבים, כגון טיפולי שורש או עקירות שיני בינה.

ומה שהכי משמח אותנו זה לשמוע את התגובות המקסימות של המטופלים שלנו איך שהם כבר לא מפחדים מרופא שיניים, מרפאת שיניים כבר לא סיוט בשבילהם וומוכנים לטפל בשיניים עד הסוף. גם התגובות שאנחנו מקבלים כאשר שולחים מסרונים לתזכר את המטופל על התור שנקבע והם עונים לנו:

"סבבה" , "בכיף", נתראה מחר"..

גם תגובות כאלה שהם אולי נשמעים לכם די שגרתיים ופשוטים, אותנו הם משמחים כי אנחנו יודעים ומבינים את הקושי בחווית טיפול השיניים. אין ספק שאת האהבה הרבה שיש לנו לרפואת השיניים בפרט והאמפתיה לכאב ולסבל של האחר בכלל, הצלחנו לייסם בשטח, הצלחנו להפוך את חווית טיפול השיניים ממפחידה וכואבת לנעימה וכייפית. 

אז אם המילה מרפאת שיניים מרתיעה אתכם ואתם מפחדים מרופאי שיניים. יש לכם חרדות, לא נוח לכם, או לא כיף לכם לטפל בשיניים, נסו אותנו! אנחנו נערוך לכם חווית מתקנת ונראה לכם שאפשר גם אחרת.

המרפאה שלנו עובדת 24/7

אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות ביממה

 אל תהססו ליצור קשר איתנו

077-2177771

אנחנו כאן בשבילכם

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים בכיף, יש כזה דבר!?
4.9 (98.06%) 144 vote[s]
דילוג לתוכן