מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים היא אהבה!

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

רצית לשתף אתכם במקרה שהיה לי היום במרפאת שיניים, מקרה שריגש אותו עד מאוד. אישה שחיפשה מרפאת שיניים בתל אביב והגיעה אלי אחרי שעברה סיוט גדול אצל רופא אחר, שם ביצעה שתלים וכתרים, שיקום שלא ממש הצליח וסבלה מזה מאוד הרבה זמן. ומאז היא מסתובבת עם שיניים זמניות מאוד לא יפות ובטח לא נוחות, קשה לדבר וקשה לאכול, והיא נראית כמו זקנה חסרת שיניים. ממש דיכאון מכל המצב הזה. והיא כבר בפוביה ממרפאת השיניים!

דיברנו בטלפון, עודדתי אותה וניסיתי לשכנע אותה שתגיע אלינו למרפאת שיניים שנראה מה אפשר לעשות ואחרי שיחה ארוכה השתכנעה לבוא שאעיף מבט. ביצעתי בדיקה ואכן המצב בכלל לא מעודד. הזמניות שעשו לה קטנות מדי, בקושי רואים אותן בדיבור, כאילו אין לה שיניים. הסגירה לא טובה לכן יש קושי באוכל ובדיבור. והדבר הקשה ביותר זה שאי אפשר להוציא אותן כי הן דבוקות חזק על השתלים ויש מצב שיגרם נזק לשתלים אז לא כדאי להתעסק איתן. מקרה לא קל לכל מרפאת שיניים.

מצב נורא בעייתי כי לעשות לה שיניים חדשות זו עבודה של מעבדה, לא של מרפאת שיניים. ואיך אוכל לשלוח עבודה למעבדה אם אני לא יכול לקחת מידה בכלל?? במיוחד שהיא לא רצתה להתקדם עם זה בינתיים עד שתסגור עניין עם הרופא הקודם שלה.

לא יכולתי להישאר אדיש, לעזוב אותה בדיכאון שלה, זה לא בא בחשבון!

החלטתי לעשות לה תיקון מקומי,אצלי במרפאת שיניים, בתוך הפה, קצת לשפר את הדברים ולתקן את הבעיות כמה שאפשר. היא בכלל הגיעה רק לבדיקה ואמרה שנקבע ביום אחר מועד לתחילת טיפול אבל אני התעקשתי שנעשה את זה כאן ועכשיו. למה? כי ראיתי עד כמה היא סבלה עד עכשיו, כמה רע זה עשה לה, האמנתי שאני יכול לתקן את זה, שאני יכול להוציא אותה מהדיכאון ולהחזיר לה את החיוך.

ואכן התחלנו לבצע, לא היה פשוט ובטח לא קל, אבל היא מאוד עזרה כי מאוד רצתה שינוי. לקח זמן ובסופו של דבר סיימנו, נתתי לה מראה, והנה מתוך כל הדיכאון, מתוך כל הכאב צץ לו חיוך מלווה בדמעות של אושר :

"ואי אני יכולה סוף סוף לדבר כמו בנאדם,סוף סוף רואים שיניים"

זה הרגע שגם לי כמעט ירד דמעות…

מדהים כמה שינוי קטן יכול לגרום לאושר גדול. וכמה אהבה אפשר לקבל על זה. אומנם זה היה לא פשוט, זה היה כנגד כל הסיכויים, כנגד כל החוקים  אבל הרצון הטוב והאמונה ניצחו את הכל והצלחתי עם קצת מאמץ להחזיר אותה לחיים, לראות אותה מחייכת, זה היה שווה הכל.

אין דבר יותר ממלא מזה, האהבה שהרגשתי באותו רגע שווה את כל המאמץ, שווה את כל ההשקעה. אפילו לא רציתי לקחת ממנה כסף, כי האהבה גברה על הכל.

dentist yafo

תמיד שמח לעזור, תמיד שמח להיות שם בשביל כל אלה שצריכים אותי, לתת אהבה ולקבל עוד יותר אהבה בחזרה, בשביל זה אנחנו כאן. לשירותכם בכיף ובאהבה 🙂

מרפאת שיניים היא אהבה…

יש לכם שאלות? דברו איתנו

בטלפון: 0772-177771
וואטסאפ: 0525861668

שיתוף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

[kkratings]
דילוג לתוכן