תל אביב - יפו

דאנטה 2, תל אביב

24 שעות ביממה

7 ימים בשבוע

שיקום הפה: הזדמנות חדשה לחיוך מושלם

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
תת התמחות באוניברסיטת תל-אביב. תואר רופא שיניים מעודכן.

החיוך שלכם ראוי להזדמנות חדשה! אם אינכם מרוצים יותר מהצורה, הגודל והצבע של השיניים שלכם, חשוב לדעת שישנן טכניקות שחזור או שיקום שיניים באמצעותן השיניים משוחזרות במלואן או שניתן להשתמש בהן בנפרד לכל שן.

שחזורים אלה מצליחים להחזיר את המראה הטבעי של השיניים על ידי שיקום חלקי השיניים שנפגעו מעששת או שסבלו מטראומות ולהחזירן יפות וחזקות כמו שפעם היו.

מהו שיקום הפה?

שיקום הפה הוא סדרת טיפולים המתבצעת על ידי רופא השיניים בקשר הדוק עם טכנאי השיניים לצורך שחזור מלא או חלקי של השיניים, בהתאם למקרה.

ניתן לבצע שיקום שיניים במקרה של שיניים רקובות עקב עששת, שיניים שברורות או שיניים חסרות. אם איבדתם שן אחת או יותר או אם כתוצאה מתאונה למשל שברתם שן או חלק מהשיניים, בעזרת שחזור שיניים תוכלו להנות שוב מהחיוך שלכם.

מדוע יש צורך בשיקום הפה?

לאנשים הסובלים מעששת ומחוסר שיניים יש בדרך כלל בעיות המשפיעות על ההערכה העצמית והבטחון שלהם עקב תחושת הנחיתות הנובעת ממראה לא נעים של חיוך לא מושלם. יחד עם זאת, אם נניח בצד את חוסר האסתטיקה של החיוך ובעיות הביטחון, שיקום הפה מביא עמו גם שיפור תפקודי הלעיסה של השיניים, תקשורת והגייה נכונה ותורם לשמירה על הבריאות הכללית.

שיקום הפה: הטכניקות הנפוצות ביותר

הטכניקות הנפוצות ביותר בשחזור שיניים הן כתרים, ציפויים או גשרים דנטליים.

כתרים דנטליים

משמשים כאשר סתימה פשוטה אינה מספיקה כדי למלא את החלל שנפגע מעששת או שלשן אין עוד מבנה ראשוני חזק מספיק. הם יכולים לשחזר שיניים שנפגעו בעששת, אבל גם שיניים שבורות או סדוקות. הכתרים הדנטליים המומלצים ביותר הם אלו העשויים מקרמיקת זירקוניה המשחזרת בצורה מושלמת את הצורה, הצבע, העקביות של השיניים הטבעיות ואשר עשויות ומיושמות בצורה נכונה יכולים להחזיק מעמד עד 15 שנים.

רוצים לקרוא יותר על כתרים דנטלים?
הכנסו >>> תיקון שיניים בעזרת כתרים

גשרים דנטליים

מומלצים כאשר יש מרווחים דנטליים. עבור שיניים חסרות, ניתן ליישם מבנים אלו המורכבים מכתרים דנטליים ושיניים מלאכותיות עבור חלל בין שיניים ריק. ניתן ליצור גשרים דנטליים עבור שן חסרה בודדת או עבור חלק גדול יותר מהשן שיש בו מרווחים שנוצרו עקב אובדן שיניים. בניגוד לכתרים דנטליים שיכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר, גשרים שיניים עשויים ומותקנים כהלכה מחזיקים מעמד כ 7-10 שנים.

רוצים לקרוא יותר על גשר חרסינה בשיניים?
הכנסו >>> גשר להשלמת שיניים: פתרון מושלם לשיניים חסרות

ציפוי שיניים

לשיניים מוכתמות או צהובות. אם מראה השיניים כבר לא מספק אתכם, ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות העומדים לרשותכם. הם מכסים את החלק הקדמי של השיניים ומחזירים את זוהר החיוך, משחזרים את הצבע והמראה הטבעי שלהם. ציפוי שיניים יכול להוות פתרון יעיל לפתרון בעיות אסתטיות הקשורות לצבע השן, אך גם לגודל ולצורה.

רוצים לדעת יותר על ציפוי שיניים?
הכנסו >>> ציפוי של השיניים לחיוך מושלם

http://g.co/kgs/3vSnHL

שימו לב:

שיקום שיניים הוא תמיד אופציה טובה יותר מאשר עקירה. הדבר נעשה על המבנה הטבעי של השיניים וכרוך בעלויות נמוכות יותר מאשר שיקום על שתל דנטלי.

זקוקים לעזרה או ייעוץ? התקשרו עכשיו 0772-177771

4.9/5 - (38 votes)

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך:

דילוג לתוכן