מרפאת שיניים בתל אביב יפו

שיניים יפות: חמש טיפים שווים

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

כולנו רוצים שיניים יפות, כולנו מחפשים את החיוך המושלם. כי שיניים הם חלק בלתי נפרד מהחיוך שלנו, אין חיוך יפה בלי שיניים יפות! וחיוך זה דבר שאי אפשר לוותר עליו, חיוך הוא השתקפות של הנפש ומשפיע על האושר שלנו, על ההתנהגות, על הגישה ועל איכות החיים. הכל מתחיל שם בשיניים.
 


שיניים יפות
זה דבר שמשפיע לא רק על השיניים ועל החיוך אלא משפיע על הגוף כולנו, אפילו על הנשמה. לכן חשוב לנו לתת לכם כמה טיפים בכדי לשמור על השיניים  יפות, על החיוך יפה ועל איכות חיים.
 
1) לצחצח

בכדי לשמור על שיניים יפות אנחנו חייבים לטפח אותם, כמו כל דבר אחר בגוף. שיניים עובדות קשה , שנים על גבי שנים, ואם לא נתחזק אותם כראוי הנזק יגיע מוקדם או מאוחר יותר. כוחות הלעיסה הם חזקים ביותר, מופעל עומס אדיר על השיניים והם חייבים להיות במיטבם בכדי לתפקד כראוי. אם אתם לא מצחצחים ומתחילים חורים אשר מהווים נקודות חולשה בשיניים, השיניים לא יתפקדו כראוי ומשם הנזק רק יגדל. אל תשכחו גם שאיכות האוכל שלנו שמוצף בסוכרים וכימיקלים, גם לא לטובת השיניים לכן אנחנו חייבים להשקיע בצחצוח. לפחות פעמיים ביום במיוחד בערב. לא ללכת לישון עם שאריות מזון בפה. החומצה הגוברת בשעות הלילה נותנת סביבה מושלמת להתפתחות נגעים. אל תתנו לזה לקרות.

 
2) שטיפות פה, סילונית, חוט דנטלי

לצחצח זה מצוין, יחד עם זאת קשה להיכנס עם המברשת בין השיניים ומה לעשות רוב האוכל מצטבר דווקא שם. לכן רק לצחצח גם אם זה 5 פעמים ביום זה לא מספיק! חייבים להשלים את פעולת הצחצוח עם חוט דנטלי אשר נכנס בין השיניים ומנקה את כל מה שמצטבר שם, בנוסף שטיפות עם מי פה אשר שוטפים הכל החוצה. אפשר גם שטיפה עם סילונית, זרם מים אשר נכנס בין השיניים ושוטף את כל השאריות החוצה.

3) לצחצח גם את הלשון:
הידעתם שיש בפה יותר מ700 סוגים שונים של חיידקים? חיידקים אלה מתרבים בעיקר על הלשון. הלשון בין היתר אחראית על פעולת הניקוי העצמי של השיניים. לשון מזוהמת עושה את הפעולה ההפוכה, ויכולה לגרום להכתמת שיניים וגם לעודד התפתחות של נגעים עששתיים.
רוצים לדעת איך מנקים את הלשון? הכנסו לקישור הבא: ניקוי לשון
 
 
4) הסרת אבנית
דבר שהרבה מאיתנו מזניחים. זה שאתם מצחצחים טוב לא אומר שהאבנית לא מצטברת. את האבנית אי אפשר להוציא עם המברשת. כמובן צחצוח טוב מפחית הצטברות אבנית אבל לא מונע זאת! לכן חשוב שתגיעו פעם ב3 עד 6 חודשים להסרת אבנית. ואם לא? האבנית מצטברת ופוגעת בחניכיים, החניכיים נסוגות, חשיפת שורשים, רגישות בשיניים ובשלב מתקדם יותר איבוד אחיזה! השיניים מתחילות להתנדנד ואתם תתחילו לאבד שיניים גם אם השיניים הכי יפות! תזהרו מזה. אנחנו במרפאה שלנו דואגים להזכיר ללקוחות שלנו לעשות הסרת אבנית בזמן בכדי לא לשכוח.
طبيب الاسنان
 
5) ביקורת חצי שנתית
אנחנו מבינים שהשיניים חשובים לכם, ואתם כן משקיעים ולא מזניחים . יחד עם זאת אתם לא רופאי שיניים. הידע שלכם והיכולת לבדוק את הדברים לעומק מוגבלת לכן אנו ממליצים על ביקורת מקצועית ע"י רופא שיניים. לפחות פעם בחצי שנה. אנחנו במרפאה שלנו בתל אביב מציעים ביקורת חצי שנתית ללקוחות שלנו בחינם ללא עלות. רק לוודא שהכל תקין ולעזור לכם לשמור על שיניים יפות.
 
 
ועוד טיפ אחד אחרון, לא לנסות דברים על השיניים!!
הרשת מוצפת בהצעות איך להשיג את החיוך המושלם, את השיניים היפות. וחלקם אכן באמת עובדים והתוצאה המידית מרשימה אבל השאלה האם ההשפעה נבדקה לאורך זמן? האם זה באמת בריא וטוב או שזה רק נראה טוב? רפואת שיניים זה מדע מבוסס עובדות ומעקבים לארוך זמן, לא כל דבר מנסים על השיניים. אנא מכם אל תקשיבו לכל הצעה כזאת, תתייעצו איתנו או עם כל גורם מקצועי אחר לפני שאת מנסים על עצמכם. תנו לנו לעזור לכם לשמור על השיניים היפות שלכם.
 

צפו בסרטון ⬇️⬇️⬇️

רוצים לדעת יותר איך שומרים על שיניים יפות וחיוך מושלם? אתם תמיד מזומנים להתייעץ איתנו. המרפאה שלנו זמינה 24 שעות ביממה.
אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה, התייעצות או טיפול.
מרפאת שיניים גפאלי תל אביב
DanteDental
 
האם המידע בדף זה עזר לכם? תנו דירוג בתחתית הדף

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

שיניים יפות: חמש טיפים שווים
5 (99.26%) 2250 vote[s]
דילוג לתוכן