מרפאת שיניים בתל אביב יפו

פרויקט הרכבת הקלה, דרכי הגעה למרפאה

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל- 15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת Dante Dental

החל מחודש מאי 2019 שדרות ירושלים, שזה רחוב מרכזי ביפו ייסגר לתנועת כלי רכב פרטי וגם ציבורי במשך שלוש שנים לצורך ביצוע המקטע העילי של הרכבת הקלה. הרוחות ביפו סוערות, סגירה זו גרמה לכעס רב במיוחד בקרב בעלי העסקים השוכנים ברחוב שדרות ירושלים שנים רבות. סוחרים ועסקים רבים נאבקים נגד קריסת עסקיהם, צפויה צניחה של כ70% בהיקף המכירות.

לא רק בעלי העסקים זועמים, אלא גם התושבים המתגוררים ברחוב שדרות ירושלים. גישת כלי הרכב לבתים שלהם נחסמה והדרך היחידה להגיע הביתה היא ברגל. מה יעשו עם קניות? פינוי אשפה? הסעות ילדים? אפילו אמבולנס ורכבי חירום לא יוכלו להגיע אליהם בעת הצורך. בנוסף לרעש, הפסקות החשמל והאבק הנוצר כתוצאה מהעבודות. אין ספק ששינוי זה יפגע להם רבות בשגרת החיים במשך שלוש השנים הבאות.

 

פרויקט הרכבת הקלה הוא פרויקט לאומי של משרד התחבורה ונת"ע בשיתוף עיריית תל אביב-יפו. מטרת הפרויקט היא להנגיש את האזור לתחבורה ציבורית קלה ואיכותית יותר. דבר שיעודד הרבה תנועה ליפו וישפר את איכות החיים של התושבים וגם של בעלי העסקים הנמצאים באזור. בדומה לרחוב יפו בירושלים, רחוב שדרות ירושלים ביפו יהפוך למד רחוב סגור לתנועת כלי רכב. פתוח לציבור הולכי הרגל, אופניים ותחבורה ציבורית.

בסופו של דבר הפרויקט של הרכבת הקלה יעשה טוב ליפו וגם לתושבים. האזור יהפוך להרבה יותר תוסס, עסקים יצמחו וכולם יהנו מהתחדשות עירונית ונגישות ציבורית מלאה. זיהום האוויר יפחת ונהנה מהרבה יותר שקט ואיכות חיים.

אנחנו מרפאת שיניים גפאלי מעודדים שינוי זה למרות כל הקושי, אין ספק שזה יפגע לנו בהכנסות והמטופלים שלנו יסבלו יותר בגלל הקושי להגיע. יחד עם זאת ישנם דרכים חלופיות ודרכי עזר שבאמצעותם כן אפשר להגיע למרפאה ולקבל טיפול. אל תשכחו שהמרפאה עובדת 24 שעות ביממה כולל שישי שבת, אין לכם הגבלה בזמן. תגיעו בזמן הנוח לכם בלי לחץ ובלי עצבים. הגישה למרפאה אפשרית דרך שני צירים מרכזיים, רחוב יפת מערבה, רחוב שלבים מזרחית למרפאה. צירים אלה מתחברים לרחוב יהודה הימית ביפו ומשם אתם ממשיכים לרחוב שבטי ישראל פינת דאנטה. האזור של המרפאה נגיש ויש חניה צמודה.

רחוב שדרות ירושלים ישאר פתוח להולכי רגל, הוקם שביל אופניים מיוחד שיאפשר תנועה לכל אורך השדרה. כמו כן הוקמה תוכנית חלופית לפריסת התחבורה הציבורית לאזור, כולל שאטל חינמי שיקח אתכם מכל שכונה אל מוקדי השירות העיקריים.

המרפאה תמשיך בפעילות רגילה, נמשיך לתת את השירות הטוב ביותר, נמשיך להיות כאן בשבילכם ולמענכם. תהיו סבלניים, ואם אתם מסתבכים דברו איתנו נשמח לעזור ולכוון אתכם.

חפשו ב-WAZE: מרפאת שיניים גפאלי

dentist yafo

שאלות נפוצות ועדכונים:

  • צריך לחנות רחוק ולהגיע ברגל או שאפשר להגיע ברכב עד המרפאה?
    תשובה: הרחוב של המרפאה פתוח והמרפאה נגישה. אפשר להגיע עם הרכב עד למרפאה ולחנות ליד.

יש לכם עוד שאלות? דברו איתנו נעזור לכם
טלפון: 0772-177771

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

פרויקט הרכבת הקלה, דרכי הגעה למרפאה
4.8 (95.19%) 54 vote[s]
דילוג לתוכן