מרפאת שיניים בתל אביב יפו

רפואת שיניים דחופה?

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

כולנו יודעים עד כמה זה חשוב לטפל בשיניים. לא מדובר רק בחיוך יפה, או שיניים יפות, מדובר באיכות חיים, בנוחות שלנו, בתפקוד ובבריאות הנפש. פגיעה בשיניים גורמת לפגיעה רב מערכתית ואז מגיעים הכאבים ואז אנחנו צריכים רפואת שיניים דחופה!

התקשרו עכשיו: 0772-177771

רפואת שיניים דחופה
לא קל למצוא מרפאה לרפואת שיניים דחופה במיוחד אם הכאב תוקף באמצע הלילה. גם ביום קשה בגלל זמינות של תורים. לכן אנחנו תמיד ממליצים ללקוחות שלנו להגיע לביקורת גם אם אין כאבים. מטרת הביקור היא גילוי מוקדם של נגעים, שלא תצטרכו רפואת שיניים דחופה ותיתקעו עם כאבים. יחד עם זאת אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות ביממה, במקרה ותצטרכו רפואת שיניים דחופה, אנו נדאג לקבל אתכם בכל זמן ובכל שעה.

שירות זה, הוא רק אחד השירותים שאנו מציעים, המרפאה מבצעת מגוון רחב של טיפולים, כולל כירורגיה ושיקום. אולי תגיעו אלינו במסגרת חיפוש רפואת שיניים דחופה, בנוסף נשמח להמשיך להעניק לכם טיפול כולל, לתחזק את השיניים שלכם בצורה כזאת שלא תצטרכו שוב רופא שיניים דחוף.

התקשרו עכשיו: 0772-177771

במרפאה צוות אמין ומיומן
דואגים תמיד להתעדכן בכל החדש ברפואת השיניים המודרנית. צוות המרפאה עובר השתלמויות באופן קבוע, בכדי להתעדכן וליישם את שיטות הטיפולים החדשים והעדכניים ביותר. הצוות גם עבר קורס החייאה, במצבי חירום כללים, אנחנו מוכנים להתמודד בכל מקרה חירום שחלילה יכול לפגוע במטופל.

המרפאה נקיה ואסתטית
כמו שכל מרפאה צריכה להיות. כל הכלים עוברים חיטוי בסטנדרטים המחמירים ביותר. כמו כן אנו מבצעים חיטוי משטחים ועמדת עבודה אחרי כל מטופל, גם אם המטופל הגיע רק לבדיקה. הכל על מנת לשמור על רמת היגיינה גבוהה. ולמנוע מחלות וזיהומים.

החומרים שלנו בין הטובים בעולם
עומדים בסטנדרטים של FDA העולמי. איכות זה דבר שהמרפאה לא מתפשרת עליו. רוצים שתהנו מהעבודות שלנו לארוך זמן. אין ספק שאיכות החומר משחקת תפקיד לא קטן בעניין. כל העבודות שלנו באחריות. אם יש תקלה כלשהי, תקבלו תיקון ללא עלות, גם אם זה אחרי שנים רבות.

התקשרו עכשיו: 0772-177771

dental hygiene

חשוב לנו להזכיר
בנוסף לשירות זה, המרפאה מבצעת מגוון רחב של טיפולים ברפואת השיניים המתקדמת והעדכנית. כגון הלבנת שיניים, שתלים, כתרים ותותבות. גם עקירות כירורגיות ושחזורים אסתטיים. דאגנו גם לאווירה חמה וביתית, מוזיקת רקע מרגיעה, שירות חם ואישי. אצלנו זה מרגיש כמו ספא. נעשה הכל שיהיה לכם נוח וטוב, שתהיה לכם חוויה טיפולית נעימה. ואם כבר עברתם חוויה לא נעימה במרפאה אחרת, נשמח לערוך לכם חווה מתקנת. תנו לנו לדאוג לכם. נעשה זאת בכיף ובאהבה.

dentist yafo

שאלות נפוצות:

  • האם אפשר לטפל אם יש נפיחות?
    תשובה: כל מקרה לגופו, יש מצבים שכן אפשר אפילו מומלץ בכדי לנקז את הדלקת ויש מקרים שעדיף לקחת אנטיביוטיקה קודם ואז לטפל. בכל מקרה תגיעו לבדיקה וטיפול או בשביל לקבל מרשם לכדורים.
  • אפשר לעשות עקירה במידי?
    תשובה: כן זה אפשרי, תגיעו לבדיקה ונחליט ביחד מה הטיפול הטוב והמתאים ביותר.

אם בכל זאת אתם צריכים רפואת שיניים דחופה עכשיו

דברו איתנו חופשי

0772-177771

לשירותכם מרפאת שיניים גפאלי תל אביב יפו DanteDental

שיתוף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
dental emergency

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

[kkratings]
דילוג לתוכן