מרפאת שיניים בתל אביב יפו

רופא שיניים פרטי מומלץ

דוקטור גפאלי

דוקטור גפאלי

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

חיפשתם רופא שיניים פרטי מומלץ?

בטח שמתם לב שתחום רפואת שיניים פרטית עובר שינוי בשנים האחרונות ממגמה פרטית לציבורית. בדיוק כמו השינוי שעברה לפני שנים רבות רפואת שיניים כללית. מי מאתנו הולך היום לרופא כללי פרטי? כולנו הולכים לקופות החולים ובצדק. מצד אחד, אם כבר משלמים כל חודש ביטוח בריאות אז למה לשלם גם לרופא פרטי? הרי את זה מקבלים דרך הביטוח בחינם. מצד שני האם השינוי הזה באמת לטובתנו? לטובת הבריאות שלנו? לטובת השיניים שלנו? בואו נחשוב על זה לרגע.

אין ספק שלרפואה ציבורית יש יתרון גדול אחד, המחיר! אי אפשר להתחרות במחירים כאלה. אפילו יש הרבה מצבים שהטיפול כמעט בחינם, לא צריך לשלם שקל! מפתה אין ספק. במיוחד עם יוקר המחיה שאנחנו חווים, הרבה משפחות בקושי שורדות את החודש וטיפול שיניים זול או בחינם הינו ללא ספק יתרון. אך האם הפרמטר היחידי שצריך להתייחס אליו בטיפול שיניים זה המחיר?
הרי מדובר בבריאות שלנו, לא מדובר במוצר או טרנד עובר!

מה עם רפואה פרטית, רופא שיניים פרטי מומלץ? אין יתרון של מחיר. אין ספק שהמחירים גבוהים יותר ואין בחינם! יחד עם זאת יש הרבה יתרונות אחרים, יתרונות שיש להם לא מעט משקל.

התקשרו עכשיו: 0772-177771

אזכיר לכם כמה יתרונות:

 • מתנהלים מול אדם פרטי:
  יתרון חשוב מאוד, רופא שיניים מומלץ אחד ולא מול מערכת שלמה שאולי יש בה גם רופאי שיניים מומלצים וטובים אבל מתחלפים כל הזמן. יש מצב שהשבוע ד"ר לוי לדוגמה, יטפל בכם, ושבוע לאחר מכן ד"ר כהן יטפל בכם, אין לכם שליטה על זה. גם חשבו כשרופא שיניים עובד בקופת חולים כשכיר הוא לא ידאג לפציינטים כמו רופא שיניים פרטי מומלץ. מדובר בפרנסה שלו והוא בטח יעשה את המקסימום לשמור עליה.
 • זמינות: עם רופא שיניים מומלץ אפשר לתקשר בכל זמן שיש לכם צורך. אתם חשובים לו אישית והוא ידאג לתת לכם מענה בכל זמן. להבדיל מרפואה ציבורית שאתם מתנהלים מול מערכת, אין דרך להגיע לרופא המטפל שלכם חוץ מאשר בזמן טיפול. נכון שהמזכירה עונה לכם או הסייעת אבל לפעמים אתם צריכים את הרופא עצמו ובלתי אפשרי שתוכלו להגיע אליו. זו התנהלות שונה.
 • תורים: ניסיתם פעם לקבוע תור בקופת חולים לטיפול שיננית? מתי קבעו לכם? בעוד שבועיים? אולי שלוש? מה עם טיפול דחוף? כאבים? עדיין לוקח זמן, וזה עוד יתרון של רפואת שיניים פרטית. רופא שיניים פרטי מומלץ ידאג לקבל אתכם עוד באותו יום ואם לא אז בימים הקרובים. לא יתכן שידחה אתכם לעוד כמה שבועות קדימה! מדובר בשמו ובפרנסתו.

התקשרו עכשיו: 0772-177771

dental emergency

 • אמינות ואחריות:
  אני לא אומר שבקופת חולים אין אמינות ואין אחריות, כמובן שיש. יחד עם זאת, מזכיר לכם שאתם מתנהלים מול מערכת גדולה ומורכבת. בואו נגיד שעשיתם טיפול שורש בשן מסוימת, הכל היה בסדר ואתם מרוצים. ד"ר כהן רופא מצוין. ולאחר כמה שנים השן נשברה או התפתחה דלקת, מה תעשו? חוזרים לקופה. אבל ד"ר כהן כבר לא עובד שם! אין בעיה יש ד"ר לוי. אבל ד"ר לוי לא ממש יודע מה עשה בדיוק ד"ר כהן ומכאן הכל מסתבך. זה לא קורה אצל רופא שיניים פרטי מומלץ כי גם אם תחזרו אחרי 10 שנים אתם עדיין תמצאו את אותו רופא והוא יודע מה עשה ואיך אפשר להמשיך והוא ייקח אחריות על עצמו וידאג לכם. במערכת קל להתנער מאחריות, כל אחד יכול להאשים את השני ואתם תפלו בין הרגליים.

 • יתרון אחד אחרון
  שיקול רפואי נטו:
   
  החוקים במערכת בריאות מאוד נוקשים. עושים הכל בשביל למנוע בעיות ותביעות. לפעמים חוקים אלה מתנגשים עם טובת המטופל! אתן לכם דוגמה: בזמן שגם אני עבדתי כשכיר בקופת חולים ביקשו ממני להציע הלבנת שיניים לכל מטופל שמגיע, אמרתי שישנם אנשים שמבחינה רפואית לא מתאים לעשות להם הלבנה וזה עלול לפגוע בשיניים שלהם. אמרו לי שזה הנוהל ואתה חייב להיצמד לנוהל, לא הסכמתי ומאותו יום הפכתי למובטל! וכך זה עובד. רופא שיניים פרטי מומלץ ידאג לעשות שיקול רפואי נכון, אחרת הוא בעצמו יישא באחריות ויכול לאבד את התעודה ואת הפרנסה.

התקשרו עכשיו: 0772-177771

אלה רק חלק מהיתרונות, הרעיון כאן הוא להבין:
התנהלות אחד מול אחד בטוחה יותר מאשר התנהלות של אחד מול מערכת!
 במיוחד כשמדובר בבריאות שלנו! מול המערכת אין לכם סיכוי! נשמח לתאם לכם פגישת היכרות חינם ללא עלות וללא התחייבות. כי חשוב לנו שתכירו את רפואת השיניים מכל תחומיה.

dentist yafo

שאלות נפוצות:

 • איפה אפשר לקרוא המלצות על המרפאה?
  תשובה: חפשו את המרפאה בגוגל: מרפאת שיניים גפאלי תל אביב.
 • מהן שעות הפעילות של המרפאה?
  תשובה: המרפאה פעילה ביום יום בין השעה 9 בבוקר ל9 בערב. בנוסף אנו מפעילים שירות רפואת חירום עזרה ראשונה 24 שעות גם בשבתות וחגים.
 • האם אפשר לפרוס את התשלום על הפגישות ולא לשלם מראש?
  תשובה: כן, אפשר לשלם כל פעם חלק מהתשלום בצורה הנוחה לכם, העיקר לסגור את כל התשלום עד גמר הטיפול.
 • כמה רופאים יש במרפאה?
  תשובה: יש במרפאה שני רופאים עם וותק מעל 10 שנים.

יש לכם עוד שאלות?
התקשרו עכשיו למרפאה בטלפון:  0772-177771
או התכתבו איתנו בוואטסאפ בסלולרי: 0525-861668
לשירותכם מרפאת שיניים גפאלי תל אביב יפו 

dentist

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

רופא שיניים פרטי מומלץ
4.9 (98%) 50 vote[s]
דילוג לתוכן