מרפאת שיניים בתל אביב יפו

רופא שיניים מומלץ בתל אביב

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת שיניים DanteDental

בטח ראיתם מלא פרסומות תחת הכותרת רופא שיניים מומלץ בתל אביב.
יחד עם זאת אתם עדיין לא בטוחים אם רופאים אלה באמת מומלצים או שמדובר בסתם פרסומת טובה! בואו נהיה ממוקדים, נבחן את עצמנו ולא את האחרים.
רופא שיניים ד״ר גפאלי, רופא שיניים מומלץ בת"א יפו

האם באמת מומלץ? מה צריך בכדי להיות רופא שיניים מבוקש ומומלץ בתל אביב?

 
טלפון המרפאה זמין 24 שעות ביממה התקשרו: 0772-177771
 
בכדי לענות על שאלה זו בואו קודם נכיר קצת את ד״ר גפאלי ואת המרפאה שלו:
ד״ר גפאלי בוגר אוניברסיטת קלוז ברומניה מחזור 2003. חזר ארצה בשנת 2004 וכבר קיבל רישיון לעסוק ברפואת שיניים בארץ אחרי שעבר בהצלחה את מבחני הקבלה מטעם משרד הבריאות הישראלי. בתחילת הדרך עבד ברפואה ציבורית (מכבידנט) בכדי להתנסות ולהכיר את האוכלוסייה בארץ. שנה אחרי זה כבר פתח מרפאת שיניים פרטית בתל אביב שאותה הוא מנהל עד היום. המרפאה התחילה עם רופא בודד, ד״ר גפאלי. עם הזמן הצטרפו עוד ועוד רופאים לצוות. המטרה הייתה לתת שירות איכותי וטוב מסביב לשעון 24 שעות ביממה. ואכן המרפאה מופעלת 24 שעות ביממה על ידי צוות של רופאים שעליהם מפקח ד״ר גפאלי בקפדנות.

"סבלנות,  אימפטיה ואהבה לזולת. לצד מקצועיות חסרת פשרות. הן אבני היסוד שעליהם נבנתה המרפאה" דוקטור גפאלי. 

טלפון המרפאה זמין 24 שעות ביממה התקשרו: 0772-177771

 
האם מה שבדיוק סיפרנו עושה את ד״ר גפאלי רופא שיניים מומלץ בתל-אביב?
נכון שניסיון קרוב ל15 שנה בהחלט נחשב. מדובר ב15 שנה של עבודה עם אנשים (הצוות הרפואי) ועם לקוחות (פציינטים). ניסיון שלומדים ממנו המון עלינו כבני אדם, ניסיון שנותן המון כלים בכדי לתת את השירות הטוב והאיכותי ביותר. יחד עם זאת להיות רופא שיניים מומלץ בתל אביב דורש קצת יותר מזה. אז בואו ניגש ישירות לד״ר גפאלי ונשאל אותו, אחרי 15 שנה ניסיון בתחום. מה עושה אותך רופא שיניים מומלץ בתל אביב?
 

dentist tel aviv

"להיות רופא שיניים מומלץ בתל אביב דורש מאיתנו כצוות וכמרפאת שיניים המון.  לימודי רפואת השיניים לא נגמרים אחרי 5-6 שנות לימוד. להפך הם רק מתחילים אחרי שנים אלה. הניסיון היומי בשטח והלמידה היום יומית הם אלה שנותנים את הכלים הטובים ביותר להיות רופא שיניים מומלץ ומבוקש. אני כרופא וגם הצוות מקפידים להיות נוכחים בכל ההרצאות וההשתלמויות הקשורות לתחום על מנת להיות מעודכנים בטכנולוגיות החדשות ולהביא לכם את המידע העדכני ביותר, את המכשור החדיש ביותר, ואת הטכניקות עבודה המועילות ביותר, לנו כרופאים ולכם כמטופלים חשובים ויקרים שלנו. בנוסף היחס האישי שהמרפאה נותנת לא פחות חשוב לנו מהמקצועיות, כשאדם סובל פונה לרופא, הוא מצפה לאמפטיה, לחמלה שלו עוד לפני המקצועיות שלו. אני כרופא וגם כצוות מקפידים לתת מספיק זמן למטופל שישתף אותנו בכאב שלו, ומשם הולכים איתו צעד אחרי צעד עד שמגיעים לטיפול עצמו. הכל בקצב שלו בלי שום לחץ. בנוסף אנו מקפידים להיות זמינים בשבילו בכל זמן ובכל שעה שהוא צריך אותנו. המטופל מוזמן ליצור קשר בכל דרך שנוחה לו. גם בהתכתבות או דרך המדיה החברתית. אנחנו תמיד שם בשביל הלקוחות שלנו בלחיצת כפתור. זה השירות שהתחייבנו אליו. ועל זה אנו מקפידים יום יום.. " דוקטור גפאלי

טלפון המרפאה זמין 24 שעות ביממה התקשרו:  0772-177771

dentist yafo

אנחנו השתכנענו שמגיע לו תואר רופא שיניים מומלץ בתל אביב-יפו. מה אתכם? לא תנסו לא תדעו. מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה ולתאם פגישת היכרות חינם ללא עלות וללא התחייבות. 
 
שאלות נפוצות:
 • מה שעות הפעילות של המרפאה?
  תושבה: המרפאה עובדת ברגיל מ10 בבוקר עד 20:00 בערב. בנוסף אנו מפעילים שירות מוקד חירום לעזרה ראשונה 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. רופא תורן נמצא פיזית במרפאה.
 • עובדים עם חברות הביטוח?
  תשובה: אנחנו עובדים עם חברות הביטוח אבל לא באופן ישיר. נכין לכם טפסים וחשבוניות, הכל מסודר במעטפה ואתם תגישו.
 • האם אתם עושים השתלת שיניים?
  תשובה: בוודאי, יש לנו נסיון רב קרוב ל-15 שנה בטיפולים כירורגים.
 • האם יש הנחה לסטודנטים?
  תשובה: בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית ביפו הענקנו לסטודנטים 15% הנחה על כל הטיפולים.
 •  
 •  
יש לכם עוד שאלות?
דברו איתנו בטלפון: 0772-177771
או בוואטסאפ בסלולרי 0525-861668
לשירותכם מרפאת שיניים גפאלי תל אביב יפו
 

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

רופא שיניים מומלץ בתל אביב
4.9 (97.71%) 70 vote[s]
דילוג לתוכן