מרפאת שיניים בתל אביב יפו

רופא שיניים בבת ים

ד"ר גפאלי חאלד

ד"ר גפאלי חאלד

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת Dante Dental

אם אתם מחפשים רופא שיניים איכותי ומקצועי בבת ים, כדאי שתבדקו כמה שיותר רופאי שיניים באזור כולו. רופא שיניים טוב הוא רופא שיניים אשר כבר מההגעה ראשונית לקליניקה שלו ניתן לרגיש באווירה נינוחה וטובה לצד יחס אישי ואדיב ללקוח. עם רופא שיניים בבת ים לא תרצה לדחות את טיפולי השיניים שלך ורק תרצה לראות את הרופא שלך שיטפל בשינייך.

כיצד לבחור רופא שיניים בבת ים?

אם תחפש באינטרנט "רופא שיניים בבתים״ תראה לא מעט רופאי שינים. אך לפני שאתה מתקשר לקבוע עם רופא השיניים שלך, חשוב שתשים לב לכמה פרמטרים חשובים, בין אם מדובר על טיפול שינים קרוב לבית שיש לבצע באופן מיידי או לא. לכן כדאי שתבדוק כמה שיותר פרטים בטרם תקבע תור לטיפול שינים כגון: היכן נמצאת המרפאה? האם היא נמצאת במקום נגיש שקל להגיע אליה? האם הרופא בעל ניסיון רב? האם הצוות במקום הוא מקצועי? האם המרפאה משתמשת בציוד חדיש ומתקדם? האם המרפאה מכילה את כל טיפולי השיניים? בנוסף לכל אלה חשוב שתגיע למרפאה ותתרשם מהיחס של הרופאים, המזכירות וצוות המקום. ועוד דבר חשוב הוא מחיר טיפולי השיניים, האם המחיר הוא הוגן וסביר או מחיר שקשה לעמוד בו. ישנם מרפאות אשר עובדים עם חברות ביטוח שונות וישנם טיפולים שעליהם יש הנחה, חשוב לברר עם אילו מרפאות מרפאת השינים עובדת.

dental emergency

על מה אל תוותר בבחירת רופא שיניים בבת ים?

ישנם כמה דברים חשובים שאסור לכך להתפשר או לוותר עליהם בעת בחירת רופא שיניים בבת ים. פרמטרים אלה כוללים:

מקצועיות- אל תוותר על המקצועית של רופא השיניים. מקצועיות של רופא שיניים אומרת על רופא השיניים הרבה מאוד. רופא שיניים לא מקצועי הוא רופא שלא ידע מה לעשות בכל מצב שהוא נתקל בו ויתייעץ עם אחרים. עדיף שהרופא שלך יהיה מומחה בתחום בו אתם צריך טיפול שיניים.

יחס אדיב- מצאת רופא שיניים בבת ים מזל טוב! אך בטרם תקבע פגישה עמו, חשוב שתברר עם אנשים אשר היו אצלו האם הוא נותן יחס אדיב או עצבני ולא אוהב לתת יחס. דבר זה חשוב מאוד במהלך הטיפול שהרופא מבצע בך.

ניסיון- ניסיון הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת רופא שיניים. רופא ללא ניסיון בתחום השיניים, הוא רופא שלא נרצה להגיע אליו ולעשות טיפולי שיניים. לכן חשוב לברר כמה שנות ניסיון יש לרופא בתחום טיפולי השיניים.

דוקטור גפאלי הוא רופא שיניים ותיק, יותר מ-15 שנות ניסיון. מפעיל מרפאה איכותית ומקצועית ביפו גבול בת-ים. המרפאה נעימה ומרגיעה ומצוידת במכשירים החדישים ביותר בשוק. כולל צילום רנטגן במקום. המרפאה גם נותנת שירות חירום 24 שעות בכל זמן שתצטרכו. נשמח שתבואו לבדיקה ללא עלות וללא התחייבות. דברו איתנו.

dentist yafo

שאלות נפוצות?

  • כמה עולה בדיקה?
    תשובה: בדיקה בשעות הפעילות הרגילות עולה 150שח. אם מטפלים אז הבדיקה כלולה במחיר של הטיפול. הטבה לתושבי בת ים והאזור.

 

יש לכם עוד שאלות?
התקשרו בטלפון: 0772-177771
או בוואטסאפ בסלולרי: 0525-861668

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

רופא שיניים בבת ים
4.9 (98.67%) 15 vote[s]
דילוג לתוכן