מרפאת שיניים בתל אביב יפו

מרפאת שיניים בחולון

דוקטור גפאלי

דוקטור גפאלי

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
מעל ל15 שנות ניסיון. מנהל מרפאת Dante Dental

בחירת מרפאת שיניים בהתאם לצרכים שלנו היא משימה קשה, מכיוון שקיימים לא מעט מרפאות שינים בחולון, חשוב לבחור את המרפאה שהכי מתאימה לנו ואשר כוללת את הרופאים הטובים ביותר והמכשור המתקדם ביותר לטיפולי שיניים. בעת בחירת מרפאת שיניים בחולון חשוב שהמרפאה תהיה זמינה גם בשעות הלא שגרתיות, תיתן את כל טיפולי השינים כולל טיפולים אסתטים כמו ציפוי שיניים וגם כירורגים כמו שתלים וכמובן שתהיה שירותית ואדיבה מאוד.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת מרפאת שיניים?

רגע לפני שאתם מחליטים על בחירת מרפאת שיניים, חשוב שתשימו לב לכמה קריטריונים חשובים בטרם תחליטו על המרפאה שלכם. קריטריונים אלה יעזרו לכם לבחור את המרפאה הטובה ביותר בהתאם לצרכים האישיים שלכם. לכן חשוב לשים לב לקריטריונים הבאים:

מכשור טכנולוגי מתקדם וחדיש- מרפאה ללא מכשור טכנולוגי מתקדם וחדיש, היא מרפאה לא מתקדמת בתחום טיפולי השיניים. כיום קיימים טיפולי לייזר שונים, השתלות שיניים ממוחשבות ושימוש במכשירים חדשים אשר מקלים את הטיפול בסתימות, עקירות ואף צילומי השיניים. שימוש במכשור מתקדם וחדיש יגרום למרפאה להיות עדכנית וחדישה לעומת מרפאות שינים אחרות.

dental clinic

שירות אדיב- שירות אדיב הוא חלק חשוב מאוד בכל מרפאת שיניים. מרפאת שינים ללא שירות אדיב תהיה מרפאה ללא לקוחות, לכן חשוב להיות שירותיים ביותר לחייך ללקוחות, להתעניין בהם ולענות להם על כל שאלה בנימוס רב.

צוות מקצועי- חשוב שהצוות מרפאת השניים יהיה מקצועי. מרפאת שיניים בחולון ללא צוות מקצועי הכולל סייעות ורופאי שיניים ברמת מקצועיות גובהה ביותר, לא תוכל לשרוד בתור מרפאת שיניים. לכן חשוב שרמת הצוות המקצועי במרפאה יהיה כמה שיותר גבוהה לעומת מרפאות שיניים אחרות בחלון. מרפאת שיניים בחולון אשר לה צוות מקצועי ומנוסה, תהיה מדורגת כמרפאה איכותית וגבוהה לעומת המרפאות האחרות בחולון.

dental emergency

מיקום המרפאה- חשוב שמיקום המרפאה שאנו מחפשים תהיה קרובה לאזור המגורים שלנו. מרפאה קרובה לאזור המגורים שלנו תחסוך לנו זמן רב מבחינת ההגעה אליה. חשוב שניתן יהיה להגיע למרפאה בהליכה רגלית קצרה מביתכם. או ברכב בתנאי שיהיה מקום לחנות.

 טיפולי חירום- חשוב שיהיו במרפאה שאתם בוחרים טיפולי חירום בעת הצורך, כך שאם נתקלתם בכאבי שיניים שלא סובלים דיחוי יהיה לכם למי לפנות בשעות שהם לא שעות הקבלה של המרפאה וכן לקבל טיפול בהתאם.

המרפאה שלנו עומדת בכל הקרטריונים האלה. וגם נותנת שירות חירום 24 שעות ביממה בכל זמן שתצטרכו. מוזמנים ליצור קשר איתנו בכל זמן ונשמח לעזור.

dentist yafo

שאלות נפוצות?

  • האם יש לכם עוד סניפים?
    תשובה: כן יש לנו כמה סניפים במרכז. שימו לב שהסניף שעובד 24 שעות ביממה ונותן שירות חירום שיניים ועזרה ראשונה נמצא ביפו ברחוב דאנטה 2.

זקוקים לעזרה?
התקשרו עכשיו!

המרפאה פעילה 24 שעות גם בשבתות וחגים, אנו כאן בשבילכם בכל שאלה, התייעצות או טיפול.

קביעת תור אונליין

זמינות של 24 שעות ביממה

נחזור לאישור ההזמנה

מרפאת שיניים בחולון
4.9 (98.82%) 17 vote[s]
דילוג לתוכן