כמה עולה טיפולי שיניים?

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
תת התמחות באוניברסיטת תל-אביב. תואר רופא שיניים מעודכן.

כמה עולה סתימה?
כמה עולה טיפול שורש?
כמה עולה עקירה?
כמה עולה עקירת שן בינה?
כמה עולה שתל?
כמה עולה כתר?
כמה עולה גשר בשיניים?
כמה עולה הלבנת שיניים?
כמה עולה טיפול שיננית?

אלה רק חלק מהשאלות היום יומיות שכל מרפאת שיניים מקבלת.

מטופלים מנסים לבדוק איפה הכי זול, איפה הכי משתלם עוד לפני שהם ניגשים לטיפול שיניים.

קשה לענות על שאלות אלה במדויק, כי כל מקרה לגופו. יחד עם זאת אנחנו תמיד מנסים לעזור ולתת טווח מחירים בכדי להקל על המטופלים ולהכין אותם להוצאה הכספית הכרוכה בטיפול.

טיפים חשובים איך אפשר להוזיל טיפולי שיניים

כך שלא תצטרכו לדאוג למחיר בכלל.

לשמור על היגיינת פה טובה

טיפול שיניים ביתי גונב דקות ספורות מהיום שלך. להיכנס להרגל צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי מדי יום לוקח מעט זמן,  אך היתרונות לבריאות הפה שלכם הם עצומים.

בנוסף, שטיפה מדי יום בשטיפה לחיטוי הפה תהרוג את החיידקים הגורמים להצטברות רובד, דלקת חניכיים וריח רע מהפה. זהו המינימום הנדרש מכם בכל יום כדי למנוע חללים ומחלות חניכיים.

רוצים לקרוא על צחצוח שיניים נכון?
הכנסו >>> איך מצחצחים שיניים נכון?

בחרו מברשת שיניים נכונה

השיניים והחניכיים שלכם אינן מיועדות לעמוד בכוחות השחיקה של מברשות שיניים קשות ומשחות שיניים שוחקות. בסופו של דבר הם יראו סימני שחיקה על השיניים ויגרמו לנזק.

בחרו מברשת שיניים בעלת זיפים רכים וזכרו לבקש מרופא השיניים שלכם להראות לכם כיצד להשתמש בטכניקת צחצוח שתאפשר לכם לצחצח שיניים נכון וגם חניכיים.

וודאו כי מברשת השיניים שלכם מצליחה להיכנס למקומות פחות נגישים ותקפידו להחליף אותה כאשר היא מראה סימני בלאי – כל 3 חודשים בערך.

אל תזניחו בדיקה תקופתית

כשמדובר בטיפול שיניים מקצועי, הזנחה יכולה להיות יקרה. מפתיע כמה אנשים לא מבקרים אצל רופא השיניים עד שהם סובלים מכאבים.

זה יכול להיות יקר מאוד מבחינת נזק לאורך זמן לשיניים, בעיות שיניים עתידיות ועלות טיפול גבוהים יותר. מניעה היא המפתח בשמירה על עלויות נמוכות!

אנו מבינים עד כמה זה צריך להיות מפתה לדלג על ביקור תקופתי שיגרתי אצל רופא השיניים כשאתם מנסים לשקול את האמצעים הכספיים המוגבלים שלכם, אך הזנחת בדיקות מקצועיות, ניקוי שיניים וטיפול בסיסי למעשה גורמ לנזק גדול ועלויות גבוהות יותר!

הזנחת בדיקה תקופתית יכולה לגרום להצטברות יתר של אבנית, חניכיים לא בריאים ומחמיצים את ההזדמנות לאתר בעיות בזמן כאשר מדובר בבעיות קטנות, פחות יקרות.

רוצים לקרוא יותר על בדיקה תקופתית?
הכנסו >>> בדיקת שיניים תקופתית, האם היא קריטית?

הגבילו את החטיפים

נשנוש אולי לא נראה כמו הרגל מזיק, אך אכילה בין ארוחות רגילות מפריעה לתהליך הריפוי והתיקון הטבעי שאמור להתרחש בין הארוחות.

מרבית הארוחות גורמות לכך שחומצות חיידקים תוקפות ופוגעות ברקמות הקשות של השיניים. לאחר מכן הרוק מתקן נזק זה לאורך 4-5 שעות. כשאתם אוכלים מאכלים מסוכרים או מאוד חומציים במהלך תקופה זו, אתם מחבלים בתהליך הריפוי הזה על ידי הכנסת התקף חומצה מזיק נוסף.

בימינו כל כך הרבה מזון מעובד מכיל סוכרים. אפילו סוכרים שנמצאים באופן טבעי בפירות וירקות עוזרים ליצירת חומצה חיידקית זו. תשתו מים במקום לנשנש.

מים מועילים לגוף בכל כך הרבה דרכים, גם משפרים את כמות ואיכות הרוק שלכם. צמצמו את מספר התקפי החומצה במהלך היום ותנו לרוק שלכם לעשות את העבודה!

זקוקים לעזרה? התקשרו: 0772-177771

תבחרו תזונה בריאה

בריאות הפה ובריאותך הגוף תלויים בחומרים המזינים הטובים מאכילת תזונה מאוזנת. יתכן שאינכם מודעים לכך שמזונות בריאים לגופנו עדיין אינם בריאים דנטלית לשיניים, מכיוון שהם קשים לנקות ומעודדים את סוג הפעילות החיידקית הגורמת נזק לשיניים וחניכיים.

אם אתם שוקלים לשנות את הרגלי התזונה שלכם לתזונה בריאה יותר, התחילו עם התבוננות בחמש קבוצות המזון העיקריות. מכיוון שקיימים מגוון מאכלים זמינים מכל אחת מהקבוצות, יש לבחור אותם בצורתם הטבעית במקום שהם חלק ממוצר מזון מעובד.

רוצים לקרוא יותר על תזונה והקשר לשיניים?
הכנסו >>> תזונה בריאה, שיניים בריאות!

dentist yafo

ואם כבר דיברנו על המחירים

קבלו טווח מחירים אצלנו במרפאת שיניים גפאלי:

שחזורים (סתימות ) 250-600 ש״ח
עקירות: 350-600 ש״ח
טיפולי שורש: 850-1200 ש״ח
כתרים: 1750- 2500 ש״ח
הלבנת שיניים: 950-2500 ש״ח

האם המידע בדף זה עזר לכם? תנו דירוג כאן למטה ⬇️⬇️⬇️

price

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך:

dental emergency
ד"ר גפאלי חאלד

מרפאת שיניים ביפו

חיפשתם מרפאת שיניים ביפו? בחרנו בשבילכם מרפאה מומלצת. מעל 200 ממליצים בגוגל. שירות איכותי ומקצועי 24 שעות ביממה. תורים מידיים ומחירים סבירים >>>>> הכנסו!

קרא עוד »
יצירת קשר
דילוג לתוכן