תל אביב - יפו

דאנטה 2, תל אביב

24 שעות ביממה

7 ימים בשבוע

השיניים הטבעיות ראויות להישמר

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
תת התמחות באוניברסיטת תל-אביב. תואר רופא שיניים מעודכן.

לרוב אנו מתייחסים לדברים חשובים בצורה שטחית ובשל כך אנו סובלים מאוד. ישנם דברים מסוימים כמו שיניים שראויים לכל תשומת הלב שלנו. כשאתם דואגים לשיניים הטבעיות שלכם וכשאכפת לכם מהמצב הכללי שלהן תוכלו להתגאות בשיניים בריאות. לשמר את השיניים הטבעיות שלכם.

מי שיכול לעזור לכם לעשות זאת הוא כמובן רופא השיניים. אני ד״ר גפאלי מנהל מרפאת SmilePlace כאן לשירותכם.

בשורות למטה תמצאו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לשמור על השיניים הטבעיות למשך זמן ארוך יותר.

אל תמהרו לעקור שיניים

אל תמהרו עם עקירת שיניים גם אם הכאב חזק ומעצבן. שוחחו עם רופא השיניים שלכם וודאו שאתם שוקלים את כל האפשרויות בהן תוכלו להשתמש כדי להציל את השיניים הטבעיות שלכם. זה לא הגיוני לעקור שן רק בגלל שיש בה זיהום קטן. אתם יכולים לנסות כמה הליכים שעשויים להציל אותה ללא צורך בעקירה.

תמיד לפעול נגד הכאב

כאשר שן גורמת לכם לכאב, תתייחסו לכאב, תלכו לרופא השיניים. הוא יכול לבצע טיפול ויעזור לכם להציל את השן. לבלוע כדורים ולנסות כל מיני שיטות להרגעת הכאב לא יפתור את הבעיה. רופא השיניים חייב לדעת מההתחלה שאתם מעוניינים להציל את השן באופן טבעי ושאינכם רוצים לפנות לפתרונות אחרים.

דאגו להיגיינת הפה

היגיינת הפה חשובה מאוד במיוחד אם אתם רוצים שיניים בריאות ויפות. אם אתם מצחצחים שיניים כמומלץ, אם אתם משתמשים במי פה וחוט דנטלי אז השיניים הטבעיות שלכם בהחלט יהיו בריאות ויפות.

בנוסף לכל זה, כדאי גם לגשת לרופא השיניים בכל פעם שצריך כדי לברר אם יש לכם בעיות שיניים.

אמצו תזונה בריאה

שיניים בריאות מתקבלות הן באמצעות היגיינה והן באמצעות תזונה. ככל שתאכלו בריא יותר, כך השיניים שלכם יהיו חזקות יותר. נסו להימנע מאלכוהול או ממיצים חומציים. אם אתם מעשנים, מומלץ לוותר על הרגל זה, כי לטבק יש השפעה שלילית על בריאות הפה.

שמרו את השיניים הטבעיות שלכם בעזרת רופא השיניים

לכל הטיפים שהוזכרו לעיל יש מטרה אחת, זו של הצלת השיניים הטבעיות שלך. השיניים חשובות מאוד ועלינו לטפל בהן כמו שצריך. טיפול בשיניים אינו מסובך כלל, דורש רק מספר דקות ביום לשם כך.

בכל פעם ששן מטרידה אותך וגורמת לך לכאבים, מומלץ לפנות מיד לרופא השיניים. רק הוא מסוגל לקבוע את סיבת הכאב ולעזור לך להציל את השן. לרופא שיניים יש את הניסיון הדרוש כדי לשמור על החיוך שלך במצב מושלם.

http://g.co/kgs/3vSnHL

5/5 - (5 votes)

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך:

ד"ר גפאלי חאלד

השלמת רווח בשיניים

רווח בין שיניים קדמיות, הידוע גם בשם ״דיאסטמה״ הוא הנפוץ ביותר. רווחים יכולים להווצר גם בצדדים מקדימה וגם מאוחורה ובכל מקום בחלל הפה.

קרא עוד »
tooth pain
ד"ר גפאלי חאלד

כאבי שיניים. מה עושים?

התקף כאבי שיניים? מקרה חירום? נתנו כמה טיפים מה אפשר לעשות במצבים כאלה. נדרש טיפול מידי? אנו מפעילים שירות מוקד חירום 24 שעות ביממה. התקשר/י עכשיו!

קרא עוד »
דילוג לתוכן