תל אביב - יפו

דאנטה 2, תל אביב

24 שעות ביממה

7 ימים בשבוע

הסרת אבנית: לפני ואחרי

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

ד"ר גפאלי חאלד - מנהל מרפאת שיניים DanteDental

בוגר אוניבירסטת קלוז ברומניה, בעל תואר D.M.D
תת התמחות באוניברסיטת תל-אביב. תואר רופא שיניים מעודכן.

אתם בהחלט יודעים, הסרת אבנית הוא הליך טיפולי חשוב ונחוץ לשיניים. במגע עם הרוק, רובד החיידקים המודבק על פני השיניים הופך בהדרגה לאבן או אבנית. אבנית היא האחראית לריח רע מהפה, להופעת עששת ומחלות חניכיים ולחוסר ברק של השיניים.

איך אתם רוצים שהחיוך שלכם יראה?

אם כשאתם מסתכלים במראה אתם מבחינים במשקעי אבנית בבסיס השיניים, אין לדחות את הביקור שלכם במרפאת השיניים לניקוי שיניים מקצועי. אנחנו במרפאת שיניים גפאלי תל אביב | SmilePlace נדאג לכם לתור עוד היום. דברו איתנו.

לפני הסרת אבנית…

אבנית היא בעיה שיש לכולנו. ההבדל נעשה רק על ידי אמצעי היגיינת השיניים שאנו נוקטים.

גם כאשר אנו מצחצחים שיניים לאחר כל ארוחה, עלולות להיווצר בעיות עקב משטחים קשים לניקוי במרווחים התוך דנטליים שקשה להגיע אליהם, למשל. לכן, לרוב, מופיעה אבנית על פני אותן שיניים שמצחצחות בצורה לא נכונה או לא מספקת, שיש להן סתימות או שאינן בשימוש בתהליך הלעיסה.

אמנם, לפרק זמן קצר, צחצוח שיניים עוזר לנו לשמור על שיניים בריאות, אך בטווח הארוך עלינו לנקוט באמצעים למניעת מחלות שיניים אפשריות.
הסרת האבנית יכולה להתבצע רק במרפאת השיניים, אי אפשר להוריד אבנית בעזרת המברשת או כל תכשיר אחר בבית. הסרת האבנית מתבצעת באופן ידני או באולטרסאונד ומומלץ בליווי צחצוח מקצועי (פוליש) . בניגוד למצופה, הליך זה אינו משפיע על השיניים, לא מוריד שכבה ולא פוגע בשיניים. לרוב גם לא כואב אם הוא מבוצע בזמן.

זקוקים לעזרה או ייעוץ? התקשרו עכשיו 0772-177771

לאחר הסרת אבנית…

הסרת אבן מהשיניים הוא הליך פשוט, שבמהלכו מסירים משקעי אבנית על פני השיניים.
השיניים נשארות חלקות, נקיות ומלוטשות. למרות שמטרת הליך זה אינה להלבין את השיניים, אלא לנקות אותן, בהחלט תבחינו במראה האסתטי המשופר בהרבה של החיוך שלכם לאחר הסרת האבנית.
החשש של מטופלים כי הסרת אבנית עלולה להזיק לשיניים אינו מבוסס לחלוטין. ואכן, לאחר הסרת האבנית ניתן להרגיש רגישות קלה של השיניים.
אבל, רגישות זו היא נורמלית לחלוטין בהתחשב בכך שהשיניים המכוסות על ידי המשטח הקשה של האבן באות כעת במגע עם מזונות שונים – חמים, קרים, מתוקים, הרגישות נעלמת תוך מספר ימים לאחר ההליך.

חשוב לדעת!

אבנית נוצרת לצמיתות, לכן הסרתה חייבת להיעשות מעת לעת, אחת לחצי שנה או בתדירות גבוהה יותר, במקרה של מעשנים.

למרות שמחיר הסרת האבנית יכול להשתנות ממרפאה לאחרת (ראו כאן >>> כמה עולה הסרת אבנית), זהו אחד ההליכים המשתלמים ביותר שלא כדאי לדחות.

קבעו תור אצלנו מרפאת שיניים גפאלי תל אביב בהקדם להסרת האבנית משטח השיניים וקבלת חיוך בריא יותר!

http://g.co/kgs/3vSnHL

האם הסרת האבנית פוגעת בשיניים?

הכנסו >>> ניקוי אבנית, האם הורס את השיניים?

 

האם המידע בדף זה עזר לכם? דרגו אותנו כאן למטה
4.9/5 - (60 votes)

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך:

דילוג לתוכן